.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: efd0dd5
 • هوشمندي در مديريت مناطق افزايش كارايي را در پي دارد
 • 1397/10/22 شنبه2019-01-12T09:15:11+03:30.
 • جلسه شوراي اداري اداره كل حفاظت محيط زيست يزد با حضور مديركل، معاونين، روساي ستادي و روساي واحدهاي تابعه در محل اداره كل برگزار شد.


  به گزارش روابط عمومي اداره كل حفاظت محيط زيست استان يزد، در اين جلسه مديركل حفاظت محيط زيست يزد در خصوص بهبود و پيشرفت روند كاري و مديريت همه جانبه در مناطق تحت مديريت، رهنمود هاي لازم را ارائه و در راستاي افزايش كارايي، بر هوشمندي در مديريت مناطق تاكيد نمود.
  پورملائي افزود: در مديريت محيط زيست هر دو حوزه طبيعي و انساني از اهميت يكساني برخوردار مي باشد و نگاه صرف به يك حوزه آسيب به حوزه ديگر مي باشد؛ لذا روساي ادارات شهرستان ها بايد در هر دو حوزه با مديريت صحيح ورود پيدا كنند.
  در ادامه معاون فني اداره كل گزارش تحليلي سرشماري پاييزه سال جاري در مناطق تحت مديريت را ارائه نمود. در ادامه روساي ادارات شهرستانها در خصوص آمارهاي ارائه شده و نحوه مديريت و مسائل موجود چاره انديشي نمودند.
  در پايان اين نشست معاون نظارت و پايش اداره كل در خصوص نحوه نظارت بر صنايع مستقر در شهرستانها و پايش مستمر آنها با همكاري كارشناسان اداره كل نكاتي را مطرح و تاكيد نمود توسعه اصولي تضادي با محيط زيست ندارد لذا همكاري صنعت در حفظ محيط زيست مي تواند آن صنعت را در مسير توسعه و پايداري پيش ببرد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ