.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 17c0dc2
 • تقويت وجوه مشترك استاندارد و حفاظت محيط زيست استان يزد
 • 1397/10/22 شنبه2019-01-12T08:23:08+03:30.
 • مديركل استاندارد و جمعي از مسئولين اين اداره كل در آستانه روز هواي پاك با مديركل حفاظت محيط زيست يزد ديدار و در خصوص مسائل مربوط به محيط زيست گفتگو نمودند.


  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، نیره پورملائی در اين ديدار گفت: در شرح وظايف، برنامه ها و نوع عملكرد دو اداره كل وجوه مشترك زيادي وجود دارد كه بايد تقويت شود.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد، با اشاره به چالش‌هاي جدي محيط زيست در شرايط كنوني، گفت: محيط زيست در حوزه صنعت همكاري و كمك استاندارد را مي طلبد و در اين زمينه اداره كل استاندارد مي تواند ما را در اجراي قانون و تامين حفظ سلامت مردم ياري دهد.

  محمد حسين ماجدي، مديركل استاندارد استان نيز در اين ديدار گفت: اين اداره كل در راستاي هم افزايي و همكاري بين بخشي تلاش خواهد نمود و دراولين فرصت استانداردهاي زيست محيطي را استخراج و اميدواريم در شوراي تامين استان در خصوص ملزم شدن تمام صنايع در خصوص رعايت استاندارد هاي زيست محيطي مصوبه استاني داشته باشيم.

  مديركل استاندارد استان در پايان خاطرنشان نمود: خدمات زيست محيطي يكي از مهمترين خدمات مطرح شده است و استاندارد سازي خدمات مربوط به محيط زيست جزء اولويت هاي ما مي باشد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ