.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 3d3bbdc
 • ديدار مديركل حفاظت محيط زيست يزد با نماينده مردم شهرستان هاي تفت و ميبد در مجلس شوراي اسلامي
 • 1397/10/20 پنجشنبه2019-01-10T11:41:54+03:30.
 • مسائل و مشكلات زيست محيطي  و اعمال قانون در خصوص صنايع آلاينده  در ديدار مديركل حفاظت محيط زيست يزد با نماينده مردم شهرستانهاي تفت و ميبد در مجلس شوراي اسلامي بررسي شد.

  به گزارش روابط عمومي اداره كل محيط زيست استان يزد، پورملائي در اين ديدار با تاكيد بر موضوع عوارض آلايندگي گفت: صنايع آلاينده بايد ملزم به پرداخت عوارض شوند و مهمترين هدف ما جلوگيري از ايجاد آلودگي است و در صورت بروز آلودگي بايد جبران خسارت را واحدهاي صنعتي آلاينده پرداخت نمايند.

  در ادامه اين ديدار نماينده مردم شهرهاي  ميبد و تفت  با بيان اينكه محيط زيست متعلق به همه آحاد جامعه است افزود: امروزه محيط زيست يكي از دغدغه هاي اصلي همه جوامع  است و نمايندگان بعنوان قانون گذاران بايد در زمينه محيط زيست با حساسيت بيشتري برخورد نمايند.

  لازم به ذكر است: بر اساس تبصره 1ماده 38 قانون ماليات بر ارزش افزوده، واحد‌هاي توليدي كه آلاينده محيط زيست محسوب مي‌شوند و استاندارد‌ها و ضوابط حفاظت از محيط زيست را رعايت نمي‌كنند، مشمول اين قانون مي‌شوند و عوارض آلايندگي براي بهسازي محيط زيست، رفع آثار آلايندگي واحد‌ها بر محيط، اصلاح و سالم سازي محيط زيست صرف مي‌شود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ