اخبار استان

ابطال مجوز و خلع ید زمین 7 مجوز صادر شده

نشست بررسی مجوز های صادر شده در حوزه فولاد در دشت یزد - اردکان به ریاست استاندار یزد برگزار شد و مجوز و خلع ید زمین 7 مجوز صادر شده در دشت یزد - اردکان انجام و نیز در خصوص ۴ طرح بررسی های کارشناسی منطبق بر ضوابط محیط زیست صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل حفاظت محيط زيست استان يزد به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، «محمد علی طالبی» در نشست بررسی مجوزهای صادر شده در حوزه فولاد در دشت یزد - اردکان که به منظور تصمیم گیری در خصوص چگونگی مدیریت این پروژه ها که در گذشته صادر شده بودند و با حضور جمعی از مسئولین امر در سالن حمیدیا استانداری برگزار شد، با اشاره به سیاست و تصمیم استان مبنی بر عدم صدور مجوز ایجاد واحدهای صنعتی آلاینده و پر آبخواه در دشت یزد - اردکان، عنوان کرد: مجوز واحدهایی که در این منطقه در حال ساخت و ساز بوده و موجب نگرانی و نارضایتی مردم شده اند، در گذشته صادر شده است.
وی افزود: با توجه به شرایط موجود باید تصمیماتی برای حفظ منافع و رفع نگرانی مردم منطقه در عین توجه به سرمایه گذاری های قانونی انجام شده، گرفته شود.
شایان ذکر است در انتهای این نشست، مقرر شد ابطال مجوز و خلع ید زمین 7 مجوز صادر شده در دشت یزد - اردکان انجام و نیز  در خصوص ۴ طرح بررسی های کارشناسی منطبق بر ضوابط محیط زیست صورت گیرد.

 
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال ۱۳۹۹  سال جهش تولید