اخبار استان

نشست مشترک محیط زیست، با مدیران ارشد صنايع و کارشناسان HSE در شهرستان تفت

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تفت، از اولین نشست مشترک هم اندیشی و آموزشی محیط زیست  با مدیران ارشد و کارشناسان حوزه  محیط زیست، ایمنی و بهداشت (HSE)، با حضور رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست در تفت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد؛ عباسیان در این نشست گفت: کارشناسان محیط زیست، ایمنی و بهداشت، واحدهای تولیدی و صنعتی می توانند بعنوان بازویی توانمند در کارخانجات و دستگاه‌ها، ملاحظات زیست محیطی را محقق سازند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تفت با اشاره به شعار "جهش تولید" افزود: برگزاری این گونه جلسات و نشست ها، راهکار مناسبی برای تعامل بیشتر بخش صنعت و حفاظت محیط زیست شهرستان است.
وی افزود: در سال جهش تولید، توجه ویژه به توسعه پایدار می تواند در کنار رشد اقتصادی، پایداری منابع را تضمین کند.
در ادامه این نشست پنل تخصصی برگزار و سلیمانی رئیس اداره نظارت پایش اداره کل حفاظت محیط زیست، توضیحاتی پیرامون موضوع محیط زیست، بهداشت و ايمنى ارائه داد و به ارتباط موثر كارشناسان اين حوزه با اداره محیط زیست تاکید و آنها را بازوان محيط زيست در صنعت ناميد.
سلیمانی ابراز اميدوارى كرد تا در آينده نزديك در كليه صنايع بزرگ و متوسط، دانش آموختگان محيط زيست بتوانند بصورت تخصصى مشغول بكار شوند و در مسیر اهداف زيست محيطى گام های موثری را بردارند.
در این نشست مدیران صنایع و کارشناسان، دیدگاه‌ها و مسائل مربوط به محیط زیست را در حوزه خود به صورت پرسش و پاسخ مطرح کردند.
در پایان با اهدای لوح تقدیر از مسئولان و کارشناسان فعال و منتخب حوزه HSE صنایع قدردانی شد.

 
بيشتر
سال ۱۳۹۹  سال جهش تولید